Language selection:

pl en de ru
  

Wykonujemy prace usługowe dla przemysłu:

 

 papierniczego

 energetycznego

 petrochemicznego

 cementowego

 stoczniowego

 gumowego

 sprzętu AGD


Naszym stałym partnerom pomagamy w zdobywaniu nowych rynków zbytu.

 

 

  Angielski

  Rosyjski

  Francuski

Witamy

Szanowni Państwo,

pragnąc w pełni realizować oczekiwania naszych klientów, z przyjemnością informujemy, że firma Skarżyński Oil Service rozwinęła zakres oraz terytorium swojej działalności, obejmując swym zasięgiem rynki zagraniczne.

Świadczymy stałe i doraźne usługi w zakresie gospodarki smarno-olejowej, w tym: badania parametrów fizyko-chemicznych oleju, wymiany olejowe, filtracje olejowe.

Kompleksowość naszych usług wzbogaciliśmy o nowatorską technologię rewitalizacji – chemicznej naprawy parametrów fizycznych maszyn i urządzeń. Rozszerzyliśmy także asortyment elementów hydraulicznych i środków smarnych.

Na Państwa życzenie wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia techniczne, w językach: polski, angielski, rosyjski, francuski.

Partnerom stale korzystającym z naszych usług pomagamy w znalezieniu nowych rynków zbytu.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony www.skarzynskioil.pl oraz wspólnego dynamicznego działania. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji.

 

 

Dorota Bogumiła Dziedzic

Dyrektor

 

 

Współpracujemy redakcyjnie z branżowymi wydawnictwami. Zachęcamy Państwa do lektury m.in. artykułu „Samodzielnie czy z serwisem. Gospodarka olejowa w zakładach produkcyjnych” zamieszczonego w ostatnim kwartalniku "INDUSTRIAL MONITOR PRODUKCJA I UTRZYMANIE RUCHU". Zobacz artykuł oraz "Olej oddam w dobre ręce" w kwartalniku "Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych". Zobacz artykuł

Szybki Kontakt

SKARŻYŃSKI OIL SERVICE Sp. J.

80-318 Gdańsk, Wąsowicza 24/1

tel. +48 58 710 01 63

tel. +48 58 710 01 69

tel. +48 605 346 729

 

Oddział:

66-470 Kostrzyn nad Odrą

ul. Mickiewicza 6 pok. 11

kom. +48 691 061 615